Moc znamionowa ciągła 3~ (P.R.P.) [VA/kW]13,4
Moc znamionowa ciągła 1~ (P.R.P.) [VA/kW]10,8
Dopuszczalne przeciążenia do 10% (P.R.P.)TAK, DO 10%
Napięcie 3~ AC [V]400
Napięcie 1~ AC [V]230
Prąd 3~ [A]19,3
Max. prąd ~1 [A]3x 16
Prąd 1~ (Schuko) [A]16,0
Częstotliwość [Hz]50
Prądnica [typ]ASYNCHRONICZNA + AVR (MG)
Stopień ochrony prądnicy [IP]54
Odbiór energii:2x CEE 400V, 3x Schuko 230V
System połączenia generatoraIT, opcja: przełącznik IT/TN
Typ silnikaB&S (386447) Vanguard
Ilość cylindrów silnika [szt]2
Prędkość obrotowa silnika [U/min]3000
Rodzaj paliwaBENZYNA BEZOŁOWIOWA
Pojemność miski oleju [ltr]1,7
Moc silnika [kW]14,9
Chłodzenie silnika/prądnicyPOWIETRZE / POWIETRZE
Pojemność zbiornika paliwa [ltr]20
Czas pracy przy 75% obciążenia [h]6,0
Masa urządzenia [kg]149,2
Wymiary dł./szer./wys. [mm]820 x 440 x 580
Moc akustyczna LWA [dB(A)]94
Ciśnienie akustyczne [dB(A)]66
Zgodność z DIN14685-1
plik videohttps://www.youtube.com/watch?v=G0f5aCeN4BI&feature=youtu.be

DIN BSKA

Agregaty DIN to urządzenia zbudowane specjalnie dla potrzeb zawodowej i ochotniczej straży pożarnej. Ich konstrukcja, cechy użytkowe, zabezpieczenia, osprzęt kontroli izolacji, sprawiają, że mogą być eksploatowane w ekstremalny sposób - zapewniając ilość i jakość energii elektrycznej, jakiej mogą potrzebować ratownicy w czasie akcji. Agregaty te z powodzeniem zasilą także sprzęt medyczny, który może pojawić się w trakcie akcji ratowniczej.

EISEMANN BSKA14 EV-SS Cube: Nowość 2017. Agregat przeznaczony  do ciężkiej pracy w każdych warunkach. Jego nowatorska obudowa pozwala bez żadnych ograniczeń dostać się do silnika. W agregacie tym może być zastosowane gniazdo z przełącznikiem typu sieci np. IT/TN.

Agregat wyposażony jest w zawór 3-drożny, a może być doposażony w gniazdo do podłączenia zewnętrznego akumulatora, gniazdo DC dla najaśnicy LED oraz gniazdo ładowania akumulatora pokładowego bez potrzeby demontażu obudowy. Standardowo agregat posiada kontrolę ciągłości obwodu ochronnego, kontrolę z funkcją TEST rezystancji izolacji, elektroniczny i mechaniczny wskaźnik ilości paliwa w zbiorniku i wiele innych funkcji związanych z panelem DSB.            

ZASTOSOWANIE: wyposażenie kontenerów technicznych straży pożarnej, zabudowa na średnich i ciężkich pojazdach ratowniczo-gaśniczych, drabinach i podnośnikach. Oświetlenie, elektronika, grzejniki, wszelkie elektronarzędzia. Zasilenie ratowniczego sprzętu medycznego.  Parametry generowanej energii pozwalają zasilić wszelkie urządzenia w trakcie akcji ratowniczej jak i ćwiczeń.

OSPRZĘT: (kliknięcie w tym miejscu otwiera pełną listę osprzętu agregatów DIN) PLIKI DO POBRANIA:

UWAGI:

  • P.R.P. (Prime Power) ISO 8528: (moc podstawowa) – max dostępna moc podczas jednego zmiennego cyklu, która może być odbierana między zalecanymi przerwami konserwacyjnymi przez nieograniczoną liczbę godzin; dopuszczane jest przeciążenie o 10% maksymalnie przez 1h na każde 12h pracy; w ciągu 24h nie powinno się odbierać więcej niż 80% P.R.P. 10% przeciążenia tylko podczas regulacji
  • L.T.P. (Max Stand-by Power) ISO 3046: (moc awaryjna) – max moc jaką może osiągnąć agregat pracując pod zmiennym obciążeniem nie dłużej niż sumarycznie 500h rocznie z uwzględnieniem następujących ograniczeń: 100% obciążenia w ciągu 25h rocznie; 90% obciążenia w ciągu 200h rocznie. Przeciążenie jest niedopuszczalne.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień, błędów lub zmian wprowadzonych przez producenta, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z biurem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail: biuro@eisemann.com.pl.


wersja do druku


Copyright © 2010 by Logonet