Moc znamionowa ciągła 1~ (P.R.P.) [VA/kW]1600/1,6
Dopuszczalne przeciążenia do 10% (P.R.P.)TAK, DO 10%
Napięcie 1~ AC [V]230
Max. prąd ~1 [A]8,6
Prąd 1~ (Schuko) [A]8,6
Częstotliwość [Hz]50
Prądnica [typ]Invertorowa
Stopień ochrony prądnicy [IP]23
Odbiór energii:1x Shuko, 1xUSB, złącze DC 12V do ładowania aumulatora
Typ silnikaYamaha MZ80
Ilość cylindrów silnika [szt]1
Prędkość obrotowa silnika [U/min]Zmienna
Rodzaj paliwaBENZYNA BEZOŁOWIOWA
Pojemność miski oleju [ltr]0,4
Moc silnika [kW]1,8
Chłodzenie silnika/prądnicyPOWIETRZE / POWIETRZE
Pojemność zbiornika paliwa [ltr]3,9
Czas pracy przy 50% obciążeniu [h]8,0
Czas pracy przy 100% obciążeniu [h]4,5
Masa urządzenia [kg]21,5
Wymiary dł./szer./wys. [mm]500 x 280 x 450
Moc akustyczna LWA [dB(A)]90
Napięcie DC [V]12V / 8,3A (do ładowania akumulatorów)
Zgodność z DIN14685-3

Cechą główną agregatów prądotwórczych w wersji DIN Super Silent jest możliwość wykorzystania ich zawsze i wszędzie, bo czyż ratownik może zaplanować warunki, jakie będą panowały w akcji jutro, za tydzień czy za rok? Chyba NIE! Dlatego z inicjatywą stworzenia specjalnego agregatu dla strażaków wyszedł założyciela firmy Ernst Eisemann.

Wymagania jakościowe nowego standardu agregatów DIN EISEMANN stały się inspiracją dla twórców normy DIN, obowiązującej z później wprowadzonymi zmianami po dzień dzisiejszy. Obecnie nasze agregaty prądotwórcze zaliczane są do grona najbardziej rozpoznawalnych marek tej branży w Europie.

EISEMANN BSKA 2 V RSS  (DIN 14685-3): Agregat zbudowany został z myślą o zasileniu wszelkich urządzeń medycznych podtrzymujących i ratujących życie. Jest idealnym agregatem, który należy szybko dostarczyć do posesji (na wysokim poziomie), uruchomić i zasilić sprzęt medyczny podtrzymujący pacjenta przy życiu. Masa agregatu w pełni zatankowanego wynosi zaledwie 24,5 kg co sprawia łatwość w jego transporcie nawet w ciasnych klatkach schodowych starych budynków. Agregat można wykorzystać do zasilenia podstawowego oświetlenia pola pracy ratowników, pojazdów interwencyjnych straży pożarnej. Bywa jednak, że agregat należy szybko wymontować z pojazdu – by zasilić inne odbiorniki energii elektrycznej oddalone od zaparkowanego pojazdu. Bywało tak w trakcie akcji powodziowych, gdzie ratownicy zmuszeni byli pokonać wiele przeszkód by dostarczyć agregat do odciętego od lądu budynku. W takiej sytuacji mały i lekki agregat BSKA 2 jest niezbędny.

ZASTOSOWANIE: wyposażenie dodatkowe pojazdów ratowniczo-gaśniczych. Sprzęt medyczny, elektronika, oświetlenie, drobne elektronarzędzia. Zasilenie ratowniczego sprzętu medycznego.  Z uwagi na parametry zarówno bezpieczeństwa obsługi jak i jakości generowanej energii agregaty klasy DIN mogą zasilić wszelkie urządzenia, zarówno w trakcie akcji ratowniczej jak i ćwiczeń.


                      

                      

Pliki do pobrania:

UWAGI:

  • P.R.P. (Prime Power) ISO 8528: (moc podstawowa) – max dostępna moc podczas jednego zmiennego cyklu, która może być odbierana między zalecanymi przerwami konserwacyjnymi przez nieograniczoną liczbę godzin; dopuszczane jest przeciążenie o 10% maksymalnie przez 1h na każde 12h pracy; w ciągu 24h nie powinno się odbierać więcej niż 80% P.R.P. 10% przeciążenia tylko podczas regulacji
  • L.T.P. (Max Stand-by Power) ISO 3046: (moc awaryjna) – max moc jaką może osiągnąć agregat pracując pod zmiennym obciążeniem nie dłużej niż sumarycznie 500h rocznie z uwzględnieniem następujących ograniczeń: 100% obciążenia w ciągu 25h rocznie; 90% obciążenia w ciągu 200h rocznie. Przeciążenie jest niedopuszczalne.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień, błędów lub zmian wprowadzonych przez producenta, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z biurem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail: biuro@eisemann.com.pl.


wersja do druku


Copyright © 2010 by Logonet