Moc znamionowa ciągła 1~ (P.R.P.) [VA/kW]1600/1,6
Dopuszczalne przeciążenia do 10% (P.R.P.)TAK, DO 10%
Napięcie 1~ AC [V]230
Prąd 1~ (Schuko) [A]8,6
Częstotliwość [Hz]50
Prądnica [typ]INVERTER
Stopień ochrony prądnicy [IP]23
Odbiór energii:2x Shuko, 1x USB, złącze do pracy równoległej
Typ silnikaYamaha MZ80
Ilość cylindrów silnika [szt]1
Prędkość obrotowa silnika [U/min]Zmienna
Rodzaj paliwaBenzyna bezołowiowa
Pojemność miski oleju [ltr]0,4
Moc silnika [kW]1,8
Chłodzenie silnika/prądnicyPowietrze/powietrze
Pojemność zbiornika paliwa [ltr]3,9
Czas pracy przy 100% obciążeniu [h]4,5
Masa urządzenia [kg]21,5
Wymiary dł./szer./wys. [mm]500 x 280 x 450
Moc akustyczna LWA [dB(A)]93
Ciśnienie akustyczne [dB(A)]65

EISEMANN T2015:
Cichy, estetyczny, przenośny agregat prądotwórczy ~1 fazowy, z 2 wyjściami 230V i gniazdem USB do bezpośredniego zasilania i ładowania urządzeń elektronicznych. Doskonałe źródło energii elektrycznej na pokładzie pojazdów służb mundurowych, pogotowia technicznego, inspekcji ruchu drogowego, na kempingu, jachcie, lub domu. Bezproblemowo zasili sprzęt komputerowy, biurowy, kontrolno-pomiarowy, telekomunikacyjny nasłuchowy oraz klimatyzatory odpowiedniej mocy. Agregat wyposażony jest w gniazdo połączenia równoległego dwóch agregatów w celu uzyskania sumy mocy.

ZASTOSOWANIE: Oświetlenie, elektronika, elektronarzędzia. Wyposażenie samochodów serwisowych i demonstracyjnych. Zasilanie pieców centralnego ogrzewania (w przypadku pieców gazowych konieczność właściwej konfiguracji z typem sieci). Chętnie zabudowywany w pojazdach służb ochrony granic i inspekcji ruchu drogowego i policji. Dla zastosowań pożarniczych istnieje wersja zgodna ze standardem DIN 14695-3.

PLIKI DO POBRANIA:

UWAGI:

  • P.R.P. (Prime Power) ISO 8528: (moc podstawowa) – max dostępna moc podczas jednego zmiennego cyklu, która może być odbierana między zalecanymi przerwami konserwacyjnymi przez nieograniczoną liczbę godzin; dopuszczane jest przeciążenie o 10% maksymalnie przez 1h na każde 12h pracy; w ciągu 24h nie powinno się odbierać więcej niż 80% P.R.P. 10% przeciążenia tylko podczas regulacji
  • L.T.P. (Max Stand-by Power) ISO 3046: (moc awaryjna) – max moc jaką może osiągnąć agregat pracując pod zmiennym obciążeniem nie dłużej niż sumarycznie 500h rocznie z uwzględnieniem następujących ograniczeń: 100% obciążenia w ciągu 25h rocznie; 90% obciążenia w ciągu 200h rocznie. Przeciążenie jest niedopuszczalne.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień, błędów lub zmian wprowadzonych przez producenta, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z biurem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail: biuro@eisemann.com.pl.


wersja do druku


Copyright © 2010 by Logonet