Moc znamionowa ciągła 1~ (P.R.P.) [VA/kW]3000
Dopuszczalne przeciążenia do 10% (P.R.P.)Tak DO 10%
Napięcie 1~ AC [V]230
Max. prąd ~1 [A]13
Prąd 1~ (Schuko) [A]13
Max. prąd startowy 1~ [A]17
Częstotliwość [Hz]50
Prądnica [typ]Asynchroniczna
Stopień ochrony prądnicy [IP]IP-54
Odbiór energii:2 X Schuko
Szybki zanik napięcia w gniazdachTAK
Typ silnikaHonda GX 200 (Low Noise)
Ilość cylindrów silnika [szt]1
Prędkość obrotowa silnika [U/min]3000
Rodzaj paliwaBenzyna bezołowiowa
Pojemność miski oleju [ltr]0,6
Moc silnika [kW]3,8
Chłodzenie silnika/prądnicyPowietrze/powietrze
Pojemność zbiornika paliwa [ltr]13
Czas pracy przy 75% obciążenia [h]50%: 14h / 100%: 8,13h
Masa urządzenia [kg]65
Wymiary dł./szer./wys. [mm]545x450x465
Moc akustyczna LWA [dB(A)]92
Ciśnienie akustyczne [dB(A)]64

Ciągły wzrost wymagań standardów jakości pracy, odpoczynku, jakości pracy urządzeń jakie nas otaczają znacznie podniósł poprzeczkę jakości agregatów prądotwórczych. Jak tym wymaganiom sprostały agregaty prądotwórcze EISEMANN i GEKO? Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek agregaty wyciszone o nazwie handlowej TOPLINE, które zostały prawnie odznaczone znakiem BLAUER ENGEL (Niebieski Anioł). Jest to oficjalne potwierdzenie stosowania technologii przyjaznej dla środowiska.
Dodatkowym argumentem nabycia agregatu z prądnicą asynchroniczną jest duża odporność na przeciążenia, a zwarcie w obwodzie odbiorczym natychmiast wyłącza napięcie w gniazdach.

T3011: Wyciszony ~1 fazowy agregat z silnikiem HONDA. Urządzenie to skonstruowano z myślą o użytkownikach oczekujących urządzeń generujących energię elektryczną o idealnych parametrach niezależnie od rodzaju przyłączonego odbiornika. Znajduje zastosowanie jako wyposażenie pojazdów specjalistycznych, gdzie oprócz jakości generowanej energii elektrycznej jest ważne są zarówno niski poziom emisji hałasu jak i duży zbiornik paliwa gwarantujący nieprzerwaną pracę przez 8 godzin przy 100% obciążeniu. Agregat jest prosty w obsłudze, „opakowany” w bardzo odporną na działanie czynników zewnętrznych obudowę wykonaną z metalu i włókna szklanego.

ZASTOSOWANIE: Oświetlenie, elektronika, wszelkie elektronarzędzia. Wyposażenie pojazdów ratowniczych, służb granicznych, kontroli ruchu drogowego, wozów serwisowych i demonstracyjnych. Zasilanie pieców centralnego ogrzewania (w przypadku pieców gazowych konieczność właściwej konfiguracji z typem sieci). Chętnie zabudowywany w pojazdach turystycznych gdzie zabudowane są różnego typu odbiorniki (TV, klimatyzacja, kuchnia, wentylatory, oświetlenie, ...) jak i w pojazdach gastronomicznych funkcjonujących zarówno na leśnych parkingach jak i na nadmorskich plażach.

OSPRZĘT:
PLIKI DO POBRANIA:

UWAGI:

  • P.R.P. (Prime Power) ISO 8528: (moc podstawowa) – max dostępna moc podczas jednego zmiennego cyklu, która może być odbierana między zalecanymi przerwami konserwacyjnymi przez nieograniczoną liczbę godzin; dopuszczane jest przeciążenie o 10% maksymalnie przez 1h na każde 12h pracy; w ciągu 24h nie powinno się odbierać więcej niż 80% P.R.P. 10% przeciążenia tylko podczas regulacji
  • L.T.P. (Max Stand-by Power) ISO 3046: (moc awaryjna) – max moc jaką może osiągnąć agregat pracując pod zmiennym obciążeniem nie dłużej niż sumarycznie 500h rocznie z uwzględnieniem następujących ograniczeń: 100% obciążenia w ciągu 25h rocznie; 90% obciążenia w ciągu 200h rocznie. Przeciążenie jest niedopuszczalne.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień, błędów lub zmian wprowadzonych przez producenta, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z biurem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail: biuro@eisemann.com.pl.


wersja do druku


Copyright © 2010 by Logonet